Klockon 2023 - jakie wrażenia?

11-10-2023

Podczas Klockonu goście wydarzenia mogli uczestniczyć w licznych konkursach odbywających się zarówno z ramienia organizatorów, jak i sponsorów. Pierwszego dnia chwile po otwarciu bram zaczęło się poszukiwanie stoisk, gdzie można była uzyskać pieczątkę organizatora na specjalnym kuponie oraz stoisk, gdzie rozmieszczone były saszetki do ułożenia loga BLOCKI. Te dwie zabawy doskonale wpisały się w charakter imprezy i pozwoliły uczestnikom poznać wszystkich wystawców. 


Konkurs marki BLOCKI polegał na zebraniu 4 saszetek z klockami i ułożenia z nich loga BLOCKI, w nagrodę można było otrzymać wybrany przez siebie niewielki zestaw BLOCKÓW. 

Dodatkowo na naszym stoisku uczestnicy mieli możliwość zmierzenia się z czymś znacznie trudniejszym — odwzorowaniu układu napędowego, tylko przyglądającej się zestawowi wzorcowemu. W zamian mieli możliwość odebrania znacznie lepszego zestawu klocków o wartości ok. 100 PLN.

 

Podczas całego wydarzenia w specjalnie przygotowanej strefie MUBI rodzice mogli odpocząć na leżakach, podczas gdy ich pociechy bawiły się klockami i budowały torowisko dla pociągów i innych pojazdów.

Na wydarzeniu pojawili się znani w świecie klocków influencerzy, m.in.: Brodaty Geek, Ciocia od Klocków, Klockowizja, Bas Tajpan, Rafał Zub oraz inni znakomici goście. Organizatorzy stworzyli specjalne strefy, w których można było porozmawiać z influencerami, zrobić sobie zdjęcie czy zmierzyć się z nimi w grze na konsoli PlayStation.


Podczas wydarzenia spotkaliśmy się z pozytywnym opiniami gości o jakości i dostępności naszych marek BLOCKI oraz MUBI. Udostępniliśmy także dzieciom nasze zestawy z gablot, przez co mogły same wybrać, jaka seria oraz zestaw im odpowiada. Dodatkowo na stole rozłożyliśmy luźno klocki, tak by dzieci mogły puścić wodze fantazji. To była wspaniała rodzinna impreza, która w dużej mierze zagościła na naszym stoisku — za co dziękujemy!